אלהיה אייל מור

סיפורי חיים בעקבות השירה הסופית – שירים כמורי דרך

"הסיפור הוא כמו מים שאנחנו מחממים לאמבט. הוא מעביר מסרים בין העור לאש, והוא מנקה אותנו" ~רומי~

ב-17 שנה האחרונות, שירתם של רומי וחאפיז ומשוררים סופים נוספים, הובילה את מסע חיי. המפגש עם שירים שונים במהלך דרכי, הוליד סיפורים מרגשים אותם אחלוק בסדנה תוך הגשת שירתם של רומי וחאפיז במעטפת מוזיקלית מרחיבת לב ורוח.
הסדנה תזמין משתתפים לעבור דרך מחוזות הנפש המשתקפים בשירים ולהיפתח אל מרחבי האהבה והאמת שהמילים צופנות בחובן.

יופייך הנצחי – טבענו האמיתי בראי השירה הסופית והדרך הבודהיסטית

"אם אוהב אותך למענך בלבד, אל תמנע ממני את יופייך הנצחי". ~רביע~

גם הדרך הסופית וגם הדרך הבודהיסטית מובילות אותנו לדעת את טבענו העמוק כהוויה משוחררת ואינסופית הנפתחת בפנינו כשאנחנו מרפים מהיאחזות ומוכנים לפגוש את החיים כהווייתם, בכל רגע נתון.
הסדנה תביא ממשנתם של שני עולמות עתיקים ומופלאים אלו דרך הפריזמה של השירה הסופית. באמצעות מפגש חוויתי עם השירים ותרגילים פשוטים, משתתפים יטעמו מיופיו הנצחי של טבעם העמוק.

להתאהב באהוב – מפגש חוויתי ואינטימי עם שירתם של רומי וחאפיז

מפגש אינטימי, והתנסותי עם שירתם של רומי וחאפיז.
השירים של רומי וחאפיז הן כמו ישויות חיות אשר ניתן לפגוש באופן אינטימי וחוויתי באמצעות הגוף, הקול והדמיון.
בסדנה זו נכיר ונעבוד עם השירים באופן משחקי והתנסותי. באמצעות תנועה, קול, משחק, קלפים ודמיון נעביר את המילים דרך מערכות הגוף\לב\נפש שלנו, לכדי הפיכתם לחברים טובים הפותחים בנו פתחים של אהבה.

אלהיה אייל מור

היא מספרת סיפורים ואומנית המילה המדוברת שבעשור האחרון מתמקדת בהגשת והנגשת הפואטיקה הסופית, בדגש על שירתם המופלאה של רומי וחאפיז.

ביצועיה לשירתם של רומי וחאפיז ניחנים בניחוח אישי, אנושי עמוק, ונוגע. היא יצרה את קלפי הרומי "דת האהבה" ואת קלפי החאפיז "צחוקו של אלוהים" וכמו כן העלתה מספר מופעים ייחודיים ומרגשים המגישים וחוגגים את השירה הסופית במעטפת מוזיקלית מרוממת ופותחת לב.

בין המופעים שיצרה: "בואו באשר תהיו – מסע אל רוחו והוויתו של גלאל-א-דין רומי, וצחוקו של אלוהים – תעופה פראית ומתוקה אל רזי השירה של חפאיז.

היא מופיעה, מלמדת ומעבירה סדנאות ברחבי הארץ והעולם.

לעוד מגוון תכנים מרתקים באתר:

תפריט נגישות

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהבחזרה לחנות