מי אנחנו

ניהול הפקה: קורהה יובל איטח
ניהול אומנותי: גיל רון שמע
ניהול תוכן: אסים שאול ברכה

חצי שנה לפני הפסטיבל הסופי הראשון נפגשנו והתחלנו להריץ את הרעיון.
עלו לנו חזיונות רבים בראש, אופציות אינספור אבל בעיקר הבנו גם כמה חשוב לנו שיהיה לזה מקום, לדרך הסופית, לחוכמה והיופי הטמונים בה, לאוהביה, לכל אותם האנשים שמקבלים ממנה השראה.
כמה חשוב לשתף את זה ולהעביר את זה הלאה, כמה חשוב לתת לה את הבמה הראויה.
וכמה חשוב יהיה לכנס את כולם יחדיו.

החלטנו שאנו יוצאים להרפתקה, אל הלא נודע, מתוך האהבה לדבר, מתוך אמון, מתוך חזון משותף.

חימם לנו את הלב לראות כמה היענות והתלהבות הייתה מסביב. כמה שותפים לדרך היו לנו. מרגע שיצאנו אליה והתחלנו לחלוק את הרעיון ולעבוד עליו דברים רק גדלו והתפתחו בצורה אורגנית וטבעית, זה נתן לנו תחושה שאנחנו עושים משהו נכון.

אז אחרי שנה ראשונה כל כך מוצלחת ומרגשת, היה לנו ברור שממשיכים עם הפסטיבל הזה הלאה, הרגשנו שנוצר שם משהו מיוחד וחדש, שקרה משהו שעוד לא קרה, משהו שביקש להתפרץ החוצה והפסטיבל נתן מקום ומענה, הכל התחבר בצורה הכי נכונה שאפשר.

מאז אנחנו רק ממשיכים וממשיכים, כשאנחנו קשובים ונותנים לרוח הפסטיבל להוביל אותנו.

מתרגשים להזמין אתכם להיות חלק מזה גם!

הנה כמה מילים עלינו:

קורהה יובל איטח

יוצר פסטיבלים, כנסים, סמינרים, מסיבות, הופעות ואירועים שונים.

לשעבר רקדן בלהקת המחול של ליאת דרור וניר בן גל, איתם הופיע ברחבי הארץ והעולם והקים את האנגר "אדמה", מרכז לתנועה, מדיטציה ותרבות בלב המדבר.

לאחר מכן המשיך בעקבות המדיטציה להודו, גר לאורך שנים במרכז הבינלאומי של אושו למדיטציה בפונה, שם חי, למד, לימד, מדט, עבד והשתתף באינספור תהליכי מודעות עם מיטב המנחים מרחבי העולם.בין היתר הקים וניהל את המחלקת האירועים של המקום.

כשחזר לארץ ייסד את "אושו ישראל" גוף רשמי ומרכזי של אושו בארץ, מתוך חזון להפוך את העבודה של אושו לזמינה ליותר אנשים, כשהוא מארגן ומנחה מפגשי מדיטציה, כנסים ארציים, סמינרים עם מנחים מחו"ל, פסטיבל גדול כל קיץ ופעילויות נוספות.

מאז הפעילות הלכה והתרחבה ולצד מעורבות חברתית, נוספו עוד פסטיבלים חדשים, מסיבות, הופעות חיות של אמנים מחו"ל ואירועים נוספים הצטרפו למעגל העשייה שרק הולך וגדל בכל שנה.

קורהה מפיק בין היתר כל שנה לצד הפסטיבל הסופי את הפסטיבלים הבאים: פסטיבל ישראל ליוגה, פסטיבל אושו ישראל, פסטיבל אימג'ן Imagine ופסטיבל הגוף -BodyFest

גיל רון שמע

סופר, מוסיקאי, שחקן, אמן, מגשר, שגריר רצון טוב מטעם משרד החוץ הישראלי במדינות מוסלמיות, מפיק מוסיקלי.

מקים הרכבים מולטי-אתניים שונים המעצבים מוסיקה מתרבויות העולם – ממוסיקה סוּפית, דרך מוסיקת נוודים, ועד מוסיקה אפריקאית בוייב עדכני.

ממקימי וחברי להקת "שבע", שזכתה בהצלחה מרובה בכל רחבי העולם, מייסד וסולן הפרוייקט SOOF – פרוייקט בינלאומי של מוזיקה אפרו-סופית ישראלית והרכב הפיוטים המצליח "דיוואן הלב".

מזה למעלה מעשור נוסע גיל ברחבי העולם ומגשים את חזונו כמגשר ומקשר בין זרמים, עמים, דתות ותרבויות, נושא מסר של שלום, אחווה והידברות באמצעות מוסיקה, משחק, מילה והקשבה.

אסים שאול ברכה

מנחה סדנאות מחול סופי ומדיטציה, מטפל במגע,
מפיק ומנהל תוכן בפסטיבלים ואירועים שונים.

במשך חמש שנים חי בהודו, תאילנד, טיבט וטורקיה
למד מגע ותרגל מדיטציה. ב- 2003 פגש את הסופיות והתאהב.

מאז, מסתובב ברחבי העולם, משתתף ומשתף בסדנאות,
ריטריטים, כינוסים וסמינרים בנושאים אלה.

מודה מעומק לב על המתנות שקיבל ועל האפשרות לשתף.

תפריט נגישות

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהבחזרה לחנות