על הפסטיבל

מתרגשים מאד לקראת חגיגות העשור והמעבר לכפר הנוקדים


מתרגשים מאוד להזמינכם לחגיגות העשור של הפסטיבל הסופי.

לרגל חגיגות העשור של הפסטיבל, אנחנו עושים קפיצת מדרגה, ועוברים למיקום חדש ומפנק, כפר הנוקדים, שנמצא על הדרך היפה בין ערד למצדה.

זה יהיה זמן לחגוג עשור של יצירה, של רגעים מופלאים ובלתי נשכחים של יחד, עשר שנים בהם הפסטיבל הסופי הפך להיות אחד הפסטיבלים המיוחדים בישראל ובעולם, כשהוא מייצר סיטואציה נדירה ואוסף סביבו קהילה המתכנסת אחת לשנה וחוגגת את היופי, המוזיקה, החכמה וההשראה בדרך הסופית.

זה הזמן בו אנחנו מרגישים בשלים לעשות את קפיצת המדרגה שלוקחת את הפסטיבל ואת כולנו אל כפר הנוקדים, החאן הגדול, היפייפה והטוב ביותר בישראל.

מצאנו שם שותפים שמחכים לנו בהתרגשות, מצאנו שם את התנאים הטובים ביותר ומצאנו שם גם אפשרות להציע לכם סוף סוף, מבחר רחב של אופציות לינה מפנקות, החל מחדרים מעולים לעד 5 אנשים, למזרונים באוהלים בדואים ועוד.

מתרגשים מאוד לצאת לדרך לקראת אופקים חדשים, לקראת חגיגות העשור, המעבר החדש והעשור החדש שבפנינו. מתרגשים לראות את כולנו שם ביחד, בתפאורה החדשה שלנו, חוגגים עשור ביחד.

על הפסטיבל

זה כבר עשור שהפסטיבל הסופי גדל, מתפתח, פורץ דרך ומכה גלים כשהוא מייצר התכנסות ייחודית, מעניק חוויה עוצמתית והופך לתופעה שאוספת סביבה קהילה שלמה שרק הולכת ומתרחבת לה ומתכנסת בו פעם בשנה.

בין ה5 ל 7 במאי, עם בוא האביב ובלב המדבר, נתכנס בפעם העשירית לשני לילות ושלושה ימים, עם המוזיקה, עם הטקסים והאירועים המרכזיים, עם הסדנאות, עם החברים, החברות וכל האנשים והרגעים שהופכים את הפסטיבל הסופי למה שהוא. 

הפסטיבל הסופי נוצר על מנת לתת לדרך הסופית,

אומנות וחכמת הלב הנצחית שהועברה מדור לדור, מקום ובמה.

מקום של התכנסות לקהילה, חברות, שיתוף וביטוי מעבר לזמן.

מרחב שבו מוזיקה, ריקוד ודממה הופכים לשפה.

אתם מוזמנים למסע מוזיקלי נדיר, עמוק ובלתי נשכח עם כ-15 הופעות חיות שינועו מתחילת הפסטיבל בחמישי אחה”צ ועד סופו במוצ”ש, בין שתי במות 360, שהקהל מקיף מכל הכיוונים, כל שעתיים הופעה על במות השוברות את המחיצות בין הקהל לאמנים ומשרות אווירה של טקס וקדושה יותר מהופעה, כשהן מארחות מעל ל100 מוזיקאים מובילים מהארץ והעולם, ביניהם תזמורות רבות משתתפים. 

בליבו של הפסטיבל כינוס ייחודי וחסר תקדים מסוגו, אנשי רוח ואקדמיה מהשורה הראשונה, כיתות אמן עם מוזיקאים מובילים ומנחים הצועדים בדרך כבר שנים, ב-6 מתחמים שונים שיסובו סביב רבדיה השונים של מהות הדרך הסופית.

מעבר לכל זה, הפסטיבל הוא בעצם התכנסות, מפגש, כינוס קהילה. 

בין הסדנאות, ההופעות, האוכל, המדבר, המרחב, המוזיקה והשקט נוצר בין האנשים ובכלל במרחב לאורך הימים, משהו מיוחד. זה כבר עשר שנים שאנחנו מוצאים את עצמנו עומדים נפעמים אל מול הפלא הזה ולא מוצאים את המילים.

אתם מוזמנים לחוות אותו מבפנים.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהבחזרה לחנות