כרטיסים

ברוכות וברוכים הבאים לעמוד שייקח אתכם לפסטיבל!
מתרגשים מאוד לחזור אחרי שנתיים וחצי.
עוד רגע וכולנו שם. והפעם בסתיו. 

נפתחה מכירת כרטיסים לשישישבת – נשארו כרטיסים אחרונים לפסטיבל!

הכרטיסים לפסטיבל נמכרים בכמה פעימות, בכל פעימת כרטיסים כמות מוגבלת של כרטיסים, שהם אוזלים, עוברים לפעימה הבאה, ככל שקונים  יותר מוקדם, כך הכרטיס יותר זול.

הסתיימו 2 פעימות הכרטיסים הראשונות, אנחנו בעיצומה של הפעימה השלישית, נשארו כרטיסים מוזלים אחרונים לפסטיבל. 

פעימה 1 – 450 ש”ח – הסתיימה!
פעימה 2 – 490 ש”ח – הסתיימה!
פעימה 3 – 520 ש”ח – בעיצומה – הולכים ואוזלים
פעימה 4 – 550 ש”ח – (50 כרטיסים אחרונים)

כרטיס ילד מעל גיל 2: 190 – 250 ש”ח

כרגיל בפסטיבל הסופי, מכירת הכרטיסים מתקדמת במהירות, יש התרגשות גדולה לקראת הפסטיבל אחרי כל כך הרבה זמן ומספר הכרטיסים מוגבל, הכרטיסים לפסטיבל הולכים ואוזלים, ממליצים להתכרטס בהקדם. 

אין השנה מכירת חדרים (הבודדים שהיו, בשימוש, מצטערים) הכרטיס כולל לינה בקמפינג. הכינו את הזולות והאוהלים, ניתן יהיה לשכור מזרון במקום בתוספת תשלום. יש אינסוף מדבר מרגש מסביב, מתרגשים לצאת לדרך

שימו לב:
הפסטיבל עובד לפי התו ירוק

וזה אומר שכולם יוכלו להיכנס לפסטיבל, מחוסנים, מחלימים תוך כדי הצגת תעודת חיסון או מחלים ולא מחוסנים או מחלימים תוך כדי הצגת בדיקה PCR בתוקף.

הפסטיבל עומד כרגע בכל הדרישות ומתקיים כרגיל בתיאום מלא עם הרשויות, במידה של דחייה עקב שינוי המגבלות, הכרטיסים יועברו לתאריך החדש, מי שירצה להזדכות על כרטיסו במקרה כזה יוכל כמובן.

מעבר לכך, חשוב לנו להגיד, שכמו כל שנה מאז החל הפסטיבל את דרכו, אנחנו עושים מאמצים על מנת לשמור על פסטיבל מושקע מאוד, מלא בתכנים איכותיים ללא פשרות ויחד עם זאת שיהיה נגיש לכל כיס. השנה עלויות הפקת הפסטיבל עלו בצורה יוצאת דופן בעיקר בכל מה שקשור לרישוי, אבטחה, ספקים ועוד.. ולכן עלו יחד איתם מחירי הכרטיסים על מנת שנוכל לעמוד בעלויות הגבוהות של קיום אירוע כזה.

תודה רבה,
נתראה בפסטיבל.

0
0
העגלה שלך
עגלת הקניות ריקהבחזרה לחנות